Akinator the Genie

Akinator the Genie Free 3.3

Sympatyczny dżin czytający w Twoich myślach

Zalety

  • Dżin jest bardzo skuteczny
  • Gra ma walor edukacyjny

Wady

  • Akinator nie mówi po polsku
  • Do gry niezbędne jest połączenie z Internetem

Bardzo dobry
8

Akinator the Genie to sympatyczny dżin, którego zadaniem jest odgadnięcie osoby, o której myślisz. W tym celu zadaje on pytania, na które musisz udzielić odpowiedzi. Program jest darmowy i działa na telefonach z systemem Android.

Zasady zabawy są proste. Twoim zadaniem jest pomyśleć o wybranej osobie i odpowiedzieć na pytania zadawane przez dżina. Akinator jest w stanie określić, o jakiej osobie, sławnej lub nie, właśnie myślisz. Czy to mężczyzna czy kobieta? Czy jest aktorką czy piosenkarką? Czy pochodzi z Ameryki czy z Europy? Okazuje się, że Akinator nie potrzebuje dużo czasu, by udzielić odpowiedzi, która jest w większości przypadków poprawna.

Darmowy Akinator działa w oparciu o bazę danych tworzoną podczas "rozmów" z graczami. Dlatego podczas zabawy niezbędne jest połączenie z Internetem. Akinator nie mówi po polsku, jednak poziom angielskiego potrzeby do zabawy nie jest wcale wysoki. Akinator udziela czasem błędnych odpowiedzi, przeważnie kiedy na większość jego pytań odpowiesz "Nie wiem".

Akinator the Genie to sympatyczny dżin, czytający w Twoich myślach. Jeśli chcesz nauczyć się od niego sztuki dedukcji i zadawania trafnych pytań, pobierz darmowy Akinator dla Android.

Akinator the Genie

Download

Akinator the Genie Free 3.3

Opinie użytkowników o Akinator the Genie